Zapisy do RODZINNEJ GRY MIEJSKIEJ
30.11.2016

Już 3 grudnia 2016 r., podczas Świątecznej Iluminacji Brzegu, miasto rozbłyśnie 40 tysiącami kolorowych światełek. Uroczystego rozpalenia dokonają zwycięzcy RODZINNEJ GRY MIEJSKIEJ „Mikołajkowe niespodzianki”, do której zapisy już wystartowały.

O tym, że Święty Mikołaj przynosi prezenty, wiedzą maluchy na całym świecie. Ale, że wyjątkowo ceni te lubiące sport, zdrowy tryb życia i prawdziwe wyzwania, już od kilku lat przekonać się mogą mieszkańcy Brzegu i okolic. Tym razem ulubieniec najmłodszych zaprosi wszystkich spragnionych świątecznej atmosfery do wspólnej zabawy, udowadniając zmarzluchom, że aktywność fizyczna w rodzinnym gronie jest doskonałym lekarstwem na grudniowe chłody. Na zwycięzców czekają rodzinne bilety do Hydropolis czy Wrocławskiego Ogrodu Zoologicznego. Zespół, który dotrze na metę jako pierwszy, otrzyma vocher na bezpłatną sesję zdjęciową i honorowy tytuł Rozświetlacza Brzegu wraz z możliwością rozpalenia 40 tysięcy światełek na ulicy Długiej.
Do udziału w RODZINNEJ GRZE MIEJSKIEJ zaproszone są ekipy składające się od 2 do 5 osób, z których co najmniej jedna jest pełnoletnia. Zgłoszenia przyjmowane są od 21 listopada do 2 grudnia br. Ze strony http://swiatecznailuminacja.pl/gra.php należy pobrać formularz, wypełnić go i wysłać na adres: iluminacja@agencjalime.pl z dopiskiem w tytule: GRA MIEJSKA. Można także wydrukowany formularz przynieść 3 grudnia br. do godziny 14.00 na miejsce startu. Liczba uczestników jest ograniczona: do rywalizacji przystąpi kilkadziesiąt zespołów rodzinnych, o kwalifikacji decyduje kolejność zgłoszeń.
„Mikołajkowe niespodzianki” to moc atrakcji w najlepszym wydaniu! To szansa na rodzinną zabawę i odkrycie Brzegu z jego najpiękniejszej, bożonarodzeniowej strony. Organizatorzy zapowiadają, że trasy będą prowadziły szlakami o znamiennych nazwach: OREO czy MILKA, można więc być pewnym, że słodyczy nie zabraknie! Będzie szansa sprawdzić się w sportach zimowych, robótkach ręcznych, a nawet magicznych sztukach.
Świąteczna Iluminacja to cykliczne wydarzenie, odbywające się od 2009 roku w okresie poprzedzającym Boże Narodzenie, organizowane z myślą o mieszkańcach powiatu brzeskiego i okolic. Zapraszamy już w sobotę, 3 grudnia br. od godziny 14.00 na Pl. Polonii Amerykańskiej, przy siedzibie Brzeskiego Centrum Kultury. Na wszystkich gości czeka jak zawsze moc atrakcji. Miłośnicy zabawy w zimowych rytmach nauczą się świątecznej salsy i uczestniczyć będą w programie artystycznym „Mikołajkowy zawrót głowy”. Tegoroczna Iluminacja to także niepowtarzalna okazja, by zobaczyć na scenie śpiewających „Przyjaciół Świętego Mikołaja”. Punkt kulminacyjny stanowić będzie jak zawsze rozpalenie 40 000 światełek na ulicy Długiej, symbolizujących serca wszystkich brzeżan, na które już dziś serdecznie zapraszamy! Nie zabraknie oczywiście wyczekiwanej przez fanów motoryzacji Motocyklowej Parady Mikołajów, rozstrzygnięcia konkursu na najpiękniejszą bombkę, gwiazdkowych upominków, licznych konkursów i słodkich degustacji.
Głównym inicjatorem pomysłu jest firma Mondelēz International, natomiast realizacją spotkania zajmuje się Brzeskie Centrum Kultury (BCK), wspierane przez Urząd Miasta Brzeg i Starostwo Powiatowe w Brzegu. Więcej szczegółów dostępnych jest na: www.swiatecznailuminacja.pl

[powrót] [drukuj]


Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007 - 2013
"inwestujemy w Twoją przyszłość"

Regionalne Centrum Sportowo-Rekreacyjne w Brzegu Copyright © 2010