Futsaliści U-20 w finałach MP
16.11.2016

Młodzieżowcy brzeskiego KS Gredar Futsal Team awansowali do finałowego turnieju Mistrzostw Polski U-20 w Futsalu. Nasi zawodnicy zajęli drugie, premiowane awansem, miejsce podczas rozgrywanego 11 listopada w hali przy ul. Oławskiej w Brzegu turnieju eliminacyjnego.

Zwyciężyła w nim ekipa Euromaster Chrobry Głogów. Trzecie miejsce zajął zespół CF Pyskowice, a czwarte – Piast Gliwice. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Kacpra Kędrę (KS Gredar Futsal Team), a bramkarzem – Jacka Śmieję z Pyskowic. Zwycięski zespół otrzymał puchar ufundowany przez Burmistrza Brzegu Jerzego Wrębiaka.

Finałowy turniej Mistrzostw Polski U-20 w Futsalu odbędzie się od 16 do 18 grudnia w Oleśnicy. Weźmie w nim udział 16 drużyn.