Festiwal Kinder+Sport
03.02.2017

We wtorek na Krytej Pływalni odbędzie się Festiwal Kinder+Sport - zawody dla dzieci i pokazy dla widzów. Impreza potrwa od 15.30 do 19.00. W tym czasie pływalnia będzie niedostępna dla klientów indywidualnych. Przepraszamy za utrudnienia i jednocześnie zapraszamy do udziału.
Brzeska Liga Futsalu kończy sezon
03.02.2017

W najbliższą niedzielę (5 lutego) zakończy się 16. edycja Brzeskiej Ligi Futsalu, która rozgrywana jest w ramach Otwartych Mistrzostw Brzegu o Puchar Burmistrza Jerzego Wrębiaka.
Przed ostatnimi dwiema kolejkami zapadły już najważniejsze rozstrzygnięcia - tytuł mistrzowski obronił zespół Brzeski Pułk Saperów, a drugie miejsce ma zapewnione ekipa UKS LO Brzeg. Nadal będzie trwała walka o trzecie miejsce oraz o tytuł Króla Strzelców.
Zapraszamy do udziału w konkursie „20 lat Aquaparku Brzeg”
03.02.2017

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, że rok 2017 jest ważnym rokiem w działalności naszego obiektu. Równo 20 lat temu, w 1997 roku, mogli Państwo po raz pierwszy skorzystać z naszych usług. W związku z tym przygotowaliśmy dla Państwa wiele atrakcji, które będziemy oferować każdego 20. dnia miesiąca. Jedną z takich atrakcji jest konkurs dla naszych Klientów.
Startuje 7. edycja Piastowskiego Topspina
13.01.2017

W najbliższą niedzielę – 15 stycznia w hali Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 przy ul. Powstańców Śl. odbędzie się pierwszy turniej VII edycji Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Brzegu Jerzego Wrębiaka i Rektora Wyższej Szkoły Humanistyczno–Ekonomicznej w Brzegu „Piastowski Topspin”. Początek zawodów o godzinie 9.00.pierwsza strona « 1 2 3 4 5 6 7 » ostatnia strona

INWESTOR

Gmina Miasto Brzeg


WYKONAWCY

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego nr 2 "WROBIS" S.A. z siedzibą we Wrocławiu

TAMEX Obiekty Sportowe S.A. z siedzibą w Warszawie

Energy Investros Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie


NADZÓR INWESTORSKI

Inwestycje, Budownictwo, Handel "INWEST COMPLEX" Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007 - 2013
"inwestujemy w Twoją przyszłość"

Regionalne Centrum Sportowo-Rekreacyjne w Brzegu Copyright © 2010