Zawody kajakowe przełożone na 24 września
20.09.2016

Zaplanowane pierwotnie na minioną sobotę (17 września) zawody kajakowe, odbędą się w najbliższą sobotę (24 września) o godzinie 16.00. Rozegranie ich w pierwszym terminie uniemożliwiły opady deszczu. Przypominamy, że zawody te kończą sezon 2016 na Marinie i mogą się na nie zgłaszać dwójki reprezentujące brzeskie Gimnazja i Szkoły Ponadgimnazjalne, dla których będzie prowadzona osobna klasyfikacja.
Wrocławski triumf w streetballu
14.09.2016

Po raz kolejny zespoły przyjezdne zdominowały kategorię Open Streetballa Brzeskiego, który odbył się w gorącą wrześniową sobotę na Placu Polonii Amerykańskiej. To była już 21. edycja turnieju. W finale Coco Jambo Wrocław pokonał opolan ze Sneakerhead.pl. Trzecie miejsce wywalczyła drużyna Empire of Rim ze Strzelec Opolskich. 
Siódmy turniej dla Patryka Jędrzejaka
12.09.2016

Patryk Jędrzejak z Opola wygrał siódmy turniej Piastowskiego Topspina. W finale pokonał Krzysztofa Jaszkowica z Kątów Opolskich. Trzecie miejsce zajął Marek Piasecki z Opola. Na fotel lidera klasyfikacji generalnej awansował Piotr Piasecki, który tym razem był siódmy. Drugi jest Paweł Kuźmiński, a trzeci Marek Piasecki.
Zakończenie sezonu na Marinie oraz Mistrzostwa Brzegu szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych
09.09.2016

W sobotę – 17 września, o godzinie 16.00 na Marinie Brzeg odbędą się zawody kajakowych dwójek – „Kajaki na Marinie”. Będą to zawody kończące sezon 2016 na Marinie, a oprócz kategorii open odbędą się Mistrzostwa Brzegu szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, rozgrywane w ramach programu SONiA (Sportowcy Odrzucają Narkotyki i Alkohol). Zapraszamy wszystkich chętnych do zgłaszania się w trzech kategoriach – dwójek żeńskich, męskich i mieszanych.pierwsza strona « 7 8 9 10 11 12 13 » ostatnia strona

INWESTOR

Gmina Miasto Brzeg


WYKONAWCY

Wrocławskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego nr 2 "WROBIS" S.A. z siedzibą we Wrocławiu

TAMEX Obiekty Sportowe S.A. z siedzibą w Warszawie

Energy Investros Spółka z o.o. z siedzibą w Warszawie


NADZÓR INWESTORSKI

Inwestycje, Budownictwo, Handel "INWEST COMPLEX" Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007 - 2013
"inwestujemy w Twoją przyszłość"

Regionalne Centrum Sportowo-Rekreacyjne w Brzegu Copyright © 2010